Úvod


Srdečně Vás vítám na stránkách Studio Petra


Jmenuji se Petra Ducháčková,kosmetika a s ní spojená péče, jsou již celoživotně mou zálibou a velice mě těší že se kosmetice a všemu co k ní patří mohu věnovat na profesionální úrovni a že mohu poskytnout profesionální kosmetickou péči i Vám, svým klientům.


Neustále rozšiřuji své znalosti. Účastním se pravidelně kosmetických školení a seznamuji se tak s nejnovějšími produkty a trendy v oblasti celkové kosmetické péče. Jsem držitelkou řady certifikátů a oprávnění.

Ve svém Studiu Vám nabízím kosmetické služby, neinvazivní mezoterapii, BB Glow, depilace, lash lifting bomb a mimo jiné i prodej Italské kosmetiky  Alissa beaute a Diego della Palma.

 

V dnešní době má kosmetika řadu účinných metod, jak s případnými nežádoucími projevy a problémy spojenými s pletí, pracovat. A to jak v podobě kvalitních, profesionálních, kosmetických přípravků, tak speciálních obličejových masáží, či prostřednictvím ošetření moderními, kosmetickými přístroji.

Avšak za stěžejní bod v péči o pleť, považuji kvalitu používané kosmetiky. Proto jsem také při volbě pro svou salonní péči, sáhla po TOP kvalitě.


Tato kosmetika Diego della Palma a Alissa beaute je italská značka profesionální pleťové a tělové dermo-kosmetiky. Kosmetické produkty Alissa Beauté využívají zcela jedinečných přírodních látek, jako jsou extrakty z exotického ovoce, mořských řas a blahodárných bylin. Neobsahují parabeny, sulfáty, barviva, minerální oleje ani další látky zatěžující organismus a životní prostředí. Přijďte si užít péči této skvělé Italské Kosmetiky

   

Ke každému klientovi přistupuji s radostí a s respektem k němu

Budu velice potěšena, když se právě Studio Petra stane Vaší oázou pro Vaši krásu a relaxaci...těším se na Vás v nově otevřeném Studiu Petra ❤♥


 


Neváhejte se objednat..